Titles you rated
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5