Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5