Series
Ratings
111
Black MirrorRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.5
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.5
Neo YokioRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Megalo BoxRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 5.0
Flavorful OriginsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0