Movies
Ratings
367
The Big ShortRated ★ 4.5
JarheadRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Man of VendettaRated ★ 2.5