Titles you rated
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 5.0
GoldfingerRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 3.0
Rambo IIIRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 2.0
EragonRated ★ 2.0
OctopussyRated ★ 4.0
God of Gamblers IIRated ★ 3.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
Rocky VRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 3.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 3.0
DragonRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
The DefenderRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 4.0
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
The Legend IRated ★ 4.0