Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
SirensRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0