Series
Ratings
160
Killing EveRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
The WireRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5- My Name Is EarlRated ★ 4.0
- My Name Is EarlRated ★ 4.0
My Name Is EarlRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 0.5
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 5.0