Movies
Ratings
105
ArmageddonRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5