Titles you rated
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0