Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Study GroupRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0
BargainRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 5.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Laid-Back CampRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0