Movies
Ratings
251
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0