Titles you rated
The PiratesRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
GloveRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0