Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MaRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0