Titles you rated
Train to BusanRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.5
Pi's StoryRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0