Titles you rated
Chicken RunRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Julia's EyesRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 2.0