Movies
Ratings
25
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0