Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0