Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0