Titles you rated
HelplessRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Due DateRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0