Titles you rated
I Killed My MotherRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0