Titles you rated
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0