Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- CrescendoRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0