Titles you rated
The KingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 1.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0