Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0