Series
Ratings
54
She Was PrettyRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5