Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0