Titles you rated
Hollow ManRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 1.5
Texas Chainsaw 3DRated ★ 2.5
Rachel Getting MarriedRated ★ 3.5
PathologyRated ★ 4.0
Sunday SeoulRated ★ 0.5
And Soon the DarknessRated ★ 4.0- SomeRated ★ 0.5
- Boys Goes To HeavenRated ★ 3.0
The Accidental Gangster and the Mistaken CourtesanRated ★ 3.0- Mr. Daehan, Mr. MingookRated ★ 4.0
Stick ItRated ★ 3.0
Shin Suk-ki BluesRated ★ 3.5
Spin KickRated ★ 3.0
The Mafia, The SalesmanRated ★ 2.0- Attack the Gas Station 2Rated ★ 2.0
Pineapple ExpressRated ★ 3.0
Hello MurdererRated ★ 2.0
Sorority BoysRated ★ 4.0