Movies
Ratings
20
The Blind SideRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
A Long VisitRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0