Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 4.0
MimangRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
American Pie 2Rated ★ 2.0
MauriceRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.5
The Return of JafarRated ★ 3.0