Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0