Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
RayRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
BiutifulRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
HookRated ★ 3.5
City of JoyRated ★ 4.5