Movies
Ratings
150
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0