Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Camp RockRated ★ 4.0
ThemRated ★ 3.0
House at the End of the StreetRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 2.0
Case 39Rated ★ 2.0
The Evil TwinRated ★ 2.0
Fright NightRated ★ 1.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 1.0
The Ring TwoRated ★ 1.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.0
ArangRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.0
APT.Rated ★ 1.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
The EyeRated ★ 2.0
Ghost ShipRated ★ 1.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
The CatRated ★ 1.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0