Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
Suicide MadeRated ★ 2.5
Mutt BoyRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 2.0
Chariots Of FireRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
BurntRated ★ 2.5
OfficeRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0