Series
Ratings
124
True BloodRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
Begin Again Season 2Rated ★ 2.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 2.5
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5