Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
Haunted PalaceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0