Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 0.5
The DreamersRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0