Movies
Ratings
705
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5- Musical RedbookRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
My Broken MarikoRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Head on the WallRated ★ 2.0
GynoidRated ★ 3.0