Series
Ratings
54- IslandRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.0
Heroes RebornRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0