Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Kinda PregnantRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5