Series
Ratings
22
17.3 About a sexRated ★ 4.0
FollowersRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
S.W.A.T. Season 1Rated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5