Movies
Ratings
15
SunnyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0