Movies
Ratings
77
The TowerRated ★ 1.5
The DescentRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
FailanRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.0