Titles you rated
Galileo XXRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 4.5
Eat the Rich: The GameStop SagaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
HERORated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5- The Hour Season 2Rated ★ 3.5
The HourRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5