Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 2.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
No Gain No LoveRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Frankly SpeakingRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5