Movies
Ratings
166
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.0
7 Women and a MurderRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.5