Titles you rated
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
GothamRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
GothamRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0