Movies
Ratings
51
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Time RenegadesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0