Movies
Ratings
321
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Army of the DeadRated ★ 2.5
Have a Good Trip: Adventures in PsychedelicsRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 1.5