Titles you rated
The King's Case NoteRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 1.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.5